Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Vas. Szept. 27, 2020 12:51
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
Minden a lelátóról
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 37, 38, 39  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 15, 2008 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt van jónéhány fotó a tegnapi meccsr?l:www.hirhat.hu
Az egyiken a mi legendánk Pásztor Józsi is megtalálható Wink A "totálképet" nem bemelegítéskor kéne csinálni, amikor még alig vannak a csarnokban...
Vissza az elejére
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 15, 2008 8:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

old school írta:
Én baromi mérges voltam a tegnapi játék láttán, néha kimondottan béna volt a csapat. Az akarás oké, de ez nem elég. Végre valahára a bírók hazai pályát fújnak, erre az emberel?nyöket rendre elbasszuk, ahelyett hogy végig játszanánk, belel?jük a falba. A legszarabb az volt, amikor lejárt az emberhátrányunk és kb. 5 másodpercig nem jött vissza a játékosunk, mire felnézett a táblára, már el is t?nt a kiállítás mér?je. Persze a falban lyuk volt és gólt kaptunk középr?l...
Jó, gy?ztünk, hurrá de nekem nem volt kedvem ünnepelni ezt.
Két éve a feljutó csapatunkat össze-vissza verték, kész csoda hogy bent maradtunk. Annak a csapatnak siker volt a bentmaradás és ünnepeltem,a mostanitól sokkal többet vártam volna. Lehet az a baj hogy a nagyobb csapatok ellen túl jól játszottunk és én hülye elvártam volna hogy ezt a formát hozzuk a számunkra verhet? csapatok ellen is.

Ha megnézzük a maradék 2 forduló sorsolását és mindenki hozza a kötelez?t (ami nekünk 2 gy?zelem Smile ) simán meglesz a jöv? évi cél még az idén...a 6. hely. Az már kupahely????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
old school

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 15, 2008 7:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én baromi mérges voltam a tegnapi játék láttán, néha kimondottan béna volt a csapat. Az akarás oké, de ez nem elég. Végre valahára a bírók hazai pályát fújnak, erre az emberel?nyöket rendre elbasszuk, ahelyett hogy végig játszanánk, belel?jük a falba. A legszarabb az volt, amikor lejárt az emberhátrányunk és kb. 5 másodpercig nem jött vissza a játékosunk, mire felnézett a táblára, már el is t?nt a kiállítás mér?je. Persze a falban lyuk volt és gólt kaptunk középr?l...
Jó, gy?ztünk, hurrá de nekem nem volt kedvem ünnepelni ezt.
Két éve a feljutó csapatunkat össze-vissza verték, kész csoda hogy bent maradtunk. Annak a csapatnak siker volt a bentmaradás és ünnepeltem,a mostanitól sokkal többet vártam volna. Lehet az a baj hogy a nagyobb csapatok ellen túl jól játszottunk és én hülye elvártam volna hogy ezt a formát hozzuk a számunkra verhet? csapatok ellen is.
old school

HozzászólásElküldve: Csüt. Máj. 15, 2008 7:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ügyes. Fasz beol Exclamation
Pityke

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 14, 2008 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pityke írta:
El?re: nagy lépés a bennmaradásért Makó ellen------------>A Vásárhely elleni meccs cikkének f?címe Laughing

a BEOL-on Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Pityke

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 14, 2008 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

El?re: nagy lépés a bennmaradásért Makó ellen------------>A Vásárhely elleni meccs cikkének f?címe Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 14, 2008 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hol a rend?rség? Smile
Vissza az elejére
B
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 14, 2008 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bénitó vissza kaphatnám a labdát? Persze csillagom! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
a többit ismered olé olé olé Fernando Torres! Laughing
Vissza az elejére
Bozó

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 14, 2008 8:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bénító írta:
Gy?zelem a vásárhely ellen,néhány éve bármit odaadtam volna egy ilyen sikerért,most kb. olyan érzésem van,mintha mondjuk a derecskét vertük volna meg.Az uccsó 10 perc hasonlított valami szurkolás-féléhez,a többi csak er?lködés volt.Ja,és undorító hétközi meccsek!!!

Mindenben egyetértek. S?t, még annyira sem érdekelt el?zetesen ez a meccs, mint egy Derecske elleni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bénĂ­tó

HozzászólásElküldve: Szer. Máj. 14, 2008 7:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gy?zelem a vásárhely ellen,néhány éve bármit odaadtam volna egy ilyen sikerért,most kb. olyan érzésem van,mintha mondjuk a derecskét vertük volna meg.Az uccsó 10 perc hasonlított valami szurkolás-féléhez,a többi csak er?lködés volt.Ja,és undorító hétközi meccsek!!!
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Kedd. Máj. 13, 2008 8:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fent a Vasas II beszámoló és egy kép! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tsapolo

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 24, 2008 3:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...amúgy ma olvastam, hoyg Triffa Ágnes a Ljubljanában folytatja--3éves szerz?dést kötött

Gratulálok neki ha valóban igaz.Legalább ? nem kallódik el.Tartok tölle Futaki Hajnit is pár év mulva más csapatnál fogjuk látni.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 24, 2008 7:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Faszom nem igaz,hogy állandóan ez van Evil or Very Mad
és most jönnek ki majd a végelszámolásnál azok a meccsek amiket hoznunk kellett volna... ott azokon miért nem tudtunk jól játszani áá

amúgy ma olvastam, hoyg Triffa Ágnes a Ljubljanában folytatja--3éves szerz?dést kötött
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 23, 2008 8:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jó szurkolás volt ma a csarnokban de már megint nem sikerült nyerni de még X-re sem hozni a derbit! Kies? helyre is kerültünk!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 22, 2008 8:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1 busz már biztos jön a cívisvárosból!
Vissza az elejére
bénĂ­tó

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 22, 2008 6:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnap Derby!!!
Már alig várom!
Vissza az elejére
Vámi

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 21, 2008 7:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.youtube.com/watch?v=F2E-etEe7a8

kicsit szaggat, meg rövid is, de a lényeg látszik Very Happy
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 21, 2008 2:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ua írta:
Arról van vkinek infója, hogy a nyíregyházi ultrák -Mastiffs, Keleti Front- miért ugrottak egymásnak, és miért verekednek még idegenbeli meccsen is egymással?
Kösz.

Én úgy tudom, hogy valamiért megharagudtak egymásra Very Happy
Vissza az elejére
ua

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 21, 2008 1:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arról van vkinek infója, hogy a nyíregyházi ultrák -Mastiffs, Keleti Front- miért ugrottak egymásnak, és miért verekednek még idegenbeli meccsen is egymással?
Kösz.
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 21, 2008 8:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez nagyon komoly! Very HappyVery HappyVery Happy Akinek van képe vagy videója az küldje el a legjobbakat feleresztem a BB honlapra! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lila
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 21, 2008 8:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A fradi sáljukat is kihozták a meccsre a gyerekek! Szurkolás II-ben 00:15-nél az egyik "ultra" nyakában!
Embarassed Laughing
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 21, 2008 7:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tehetnének fel videót a gólokról is Wink

pmatyi írta:
http://youtube.com/watch?v=CYCn5PbJE2Q

Nagyon kemények a fiúk! Very HappyVery HappyVery Happy

pmatyi

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 20, 2008 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://youtube.com/watch?v=CYCn5PbJE2Q

Nagyon kemények a fiúk! Very HappyVery HappyVery Happy
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 17, 2008 4:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Baján leszünk focimeccsen, elég kés?n érünk haza.
ZSOLT

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 16, 2008 7:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZEVASZTOK CSABAIAK!!AZT SZERETNÉ MKÉRDEZNI HOGY A TI MENTEK -E A BENES ELLEN TÜNTETNI CSABÁN SZOMBATON?MERTMI MEGYÜNK.KITARTÁS!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 16, 2008 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Malapeti írta:
Ha minden jól alakul-márpedig miért alakulna másként-akkor haza tudok "szaladni" a láki elleni meccsre...már alig várom.......hajrá lilák

Már csak egy hét..
Vissza az elejére
Malapeti

HozzászólásElküldve: Szer. Ápr. 16, 2008 9:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha minden jól alakul-márpedig miért alakulna másként-akkor haza tudok "szaladni" a láki elleni meccsre...már alig várom.......hajrá lilák
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 15, 2008 5:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

P.Tomi írta:
Borzasztó idegesít? ez a "vihar" néven író figura az NB3 fórumán. Ez az állandó "sporikázás".....

Van ott még egy-két csabai okostojás, de idegenbe biztos nem járnak.
Vissza az elejére
P.Tomi
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 15, 2008 5:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borzasztó idegesít? ez a "vihar" néven író figura az NB3 fórumán. Ez az állandó "sporikázás".....
Vissza az elejére
Pavle

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 15, 2008 5:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

P.Tomi írta:
Baján azt terjesztik, hogy 1500-an megyünk hétvégén! Laughing Ez olyan, mint amikor 2 éve a Halas rádió azt mondta be, hogy 500 csabai szurkoló várható a "kett?s" meccsre. Very Happy

ha már a Baja. Ez kéne a csabai sportban is Arrow http://www.blse.hu/index2.asp?ID=28
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 37, 38, 39  Következő
30 / 39 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.