Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Vas. Szept. 27, 2020 1:54
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
minden egyéb
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 100, 101, 102  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vámi

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 05, 2008 3:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A regisztrációnál ellen?rz? kódot kéne kérni.szerintem.
WadM

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 05, 2008 3:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, a hatodik oldalt követ?en Turcsek Zoltán kivételével szinte mind robot, ha jól láttam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
lilaszarka

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 05, 2008 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudom, hogy nekem semmi közöm hozzá, de sztem ezeket a robotokat törölni kéne, mert már vagy 20 regisztrált ide csak úgy.

A legrosszab dolgok a világon: divatdrukker, menedzser, cégképviselő
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 01, 2008 8:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez komoly! Ha ez az egész országba lett volna azis kurva sok nemhogy csak a megyében! Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
WadM

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 01, 2008 7:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mozgalmas egy szilveszter volt Very Happy Very Happy

Két tipikus szilveszteri baleset is történt megyénkben. Vészt?n egy t?zijáték-rakéta találta arcon a fellöv?jét. Gyomaendr?dön pedig kézben robban fel egy petárda. Mindketten súlyos égési sérüléseket szenvedtek.

A mérhetetlen italozás is adott munkát a rend?röknek és a ment?söknek. A ment?sök megyeszerte 15-ször vonultak ki olyan részegekhez, akik öntudatlan állapotba kerültek.

A megyei kórházban szilveszterkor és újév napján mintegy harminc beteget ápoltak verekedés során szerzett sérülések miatt; vagy azért, mert elestek a jeges, csúszós utakon.

Köröstarcsán hárman szólalkoztak össze. A végén egyikük orra eltört. Így járt egy békéscsabai férfi is. Mez?megyeren egy ittas férfi villanyoszlopnak hajtott. A mellette ül? fiatal n? orra szintén eltört.

Eleken két családi veszekedéshez hívták a jár?röket. Éjfél után két társaság közé állt egy eleki férfi, így ? kapta a pofonokat. A gyulai id?sotthonban egy 80 éves férfi nyakon szúrta fiatalabb társát, akit súlyosan megsebesített.
Vissza az elejére
bénĂ­tó

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 01, 2008 6:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Malac a süt?be,gyurcsány a börtönbe
pezsg? a gyomorba,kóka a folyóba
horn a h?t?be,ágnes a m?t?be
lendvai visít,a balta hasít!
BUÉK!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
lilaszarka

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 30, 2007 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lila-fehér örömökben gazdag, de divatdrukkerekben szegény boldog új évet kívánok mindenkinek!

Vissza az elejére
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 30, 2007 9:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Boldod Új Évet Kívánok Mindenkinek! Csak így simán...
Hajrá Lilák 2008-ban is!!!
Vissza az elejére
tsapolo

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 30, 2007 6:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt van szilveszter itt van újra!
Nagypapa a nagymamát vadúl kúrja!
Kefél a krampusz,a medve,a farkas.
Csak egy állat van aki sms-t olvas.

Boldog És Lila sikerekben Gazdag Új Évet Kívánok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Ebola (UCSK)
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 30, 2007 5:19    Hozzászólás témája: xxx Hozzászólás az előzmény idézésével

Boldog 10. Születésnapot Kívánok a Stormcorner "alakulanak" és minden egyes tagjának valamint Sikerekben, Eredményekben és Gólokban gazdag Boldog Új Évet minden IGAZ szurkolónak!!! SZEBB JÖV?T!!!
Vissza az elejére
Pavle

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 30, 2007 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lila-fehér örömökben gazdagabb, boldog Új évet kívánok mindenkinek!
Vissza az elejére
WadM

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 28, 2007 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A körlevelek és ahozzájuk kapcsolódó marhaságok így év vége táján

KÖSZÖNETNYILVÁNÍTÁS :

Ezúton szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik ebben az évben is megörvendeztettek a számtalan körlevéllel és a 'küldd tovább' típusú e-mailekkel.
Sokat változtattatok az életemen!

* Azóta nem iszom Colát, amióta megtudtam, hogy az WC tisztításra is alkalmas.
* Azóta nem járok többé moziba, nehogy véletlenül beleüljek egy AIDS-el fert?zött t?be.
* Azóta nem használok izzadás gátlót, mert rákot okoz.
* Azóta nem parkolok többé zárt parkolóban, nehogy elraboljanak.
* Azóta a gyerekeimet egyetlen másodpercre sem tévesztem szem elöl, nehogy pedofilok áldozataivá váljanak.
* Az összes megtakarított pénzem Amy Bruce-nak ajándékoztam, annak a szegény gyermeknek, aki már legalább a 70. szervének átültetésére vár, és aki nem öregszik, hiszen 1995 óta egyfolytában 7 éves!
* Lelkesen feliratkoztam a mellé a 30milló ember mellé, akik a mozambiki törpemókus megmentésén fáradoznak, de sajnos még nem kaptam meg a beígért Nokia csodatelefonomat, ahogy a Disneylandbe szóló ingyen belép?ket sem!
* Hála nektek, már én is tudom hogy kell megfelel? partnert találni.
* Hála nektek, hogy immáron 700-adszor is megtudhattam, hogy a www.freemail.hu , vagy www.gmail.com, azonnali hatállyal törli az összes e-mailemet, és az iwiw is megszünteti a tagságomat, persze ez azóta sem történt meg.
* Várakozásaim ellenére nem osztotta meg velem Bill Gates a vagyonát !
* Sosem történt velem csodálatos dolog 8 másodpercen belül, amikor azonnal 200 példányban továbbküldtem Buddha, Mohamed, vagy a Dalai Láma életbölcsességekkel átitatott gondolatait!
* Viszont megúsztam mind az 5000 szerencsétlenséget, ami kellett volna hogy érjen, és még mindig élek, holott minimum 100-szor kellett volna már kinyúlnom!

Szóval menjetek Ti a bús p........ba!!! De nagyon vigyázzatok, mert ha nem külditek tovább ezt a levelet 10 percen belül legalább 555 embernek, akkor holnap kaptok postán egy három hónapos cigány csecsem?t, amit ha du. 2-ig nem vesztek át, másnap postázzák az egész családot!
Vissza az elejére
giggs
Vendég

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 26, 2007 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pavle írta:
t2jani írta:
Vámi írta:
http://beol.hu/index.php?apps=cikk&cikk=110989

Tényleg, nem is kommentátátok anno a DVD-t, kíváncsi lennék a fiatalabbak véleményére, h a mai focin edz?döttek számára milyennek t?nik ez a csapat a leghíresebb meccsén (direkt nem írom, h a legjobbon, mert tudnék azért pár hasoló jó meccset mondani, csak azokat nem a fagyika ellen játszottuk...)

ui: valaki írta régebben, h megvan neki az MNK-dönt? videón - szeretném elkérni, mert az enyém az megadta magát (azért csak majdnem 20 éves volt már a kazetta), és jó lenne azt is áttolni DVD-re, ha kölcsönkaphatnám pár napra, nagyon megköszönném.

Szerintem nagyon jó volt az akkori csapat! Ezt bizonyítja a videó, illetve az eredmény is! Wink Kár, hogy ilyen fiatal vagyok...jó lett volna ?ket él?ben is látni. Smile

Na legalább valamiért jó vén szarnak lenni....
Vissza az elejére
Vámi

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 26, 2007 8:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, én meg nem láttam még ezta DVD-t, de édesapám sokszor kivitt meccsre, igaz nem emlékszek sokra már bel?le, de jó volt, az biztos Very Happy
P.Tomi
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 25, 2007 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A meccs után rögtön elrepült a csapat Kuvaitba, ha jól emlékszem egy tornára.Akkor voltam el?ször az Üll?i úti stadionban.
Vissza az elejére
t2jani

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 25, 2007 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viola írta:
Hú, de rég is volt már. Nagyon nagy meccs volt, kb. 15 000 néz?. Utána még leikszeltünk a nemzet csapatával a züll?in 1:1-re, ha jól emlékszem Szenti(?) fejelte ki a gólvonalról a labdát, de be kellett fújni gólnak, nehogy már szegényeket oda-vissza megverjük. Mai szemmel nézve hihetetlenül gyors volt akkor a játék, f?leg Mracskó. Very Happy Mikor lesz újra ennyi néz? és ilyen eredmény? Confused

Mracskó volt a gólvonalon, Hurka Rudi fejelte a "gólt" - utánna "természetesen" ? lett a meccs legjobbja, nyilatkozott egy olyat, h "...????... nagyon.... izé.... örülök... ????... hogy.... izé.... sikerült egyenlíteni"
Viola

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 25, 2007 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

t2jani írta:

Tényleg, nem is kommentátátok anno a DVD-t, kíváncsi lennék a fiatalabbak véleményére, h a mai focin edz?döttek számára milyennek t?nik ez a csapat a leghíresebb meccsén (direkt nem írom, h a legjobbon, mert tudnék azért pár hasoló jó meccset mondani, csak azokat nem a fagyika ellen játszottuk...)

Hú, de rég is volt már. Nagyon nagy meccs volt, kb. 15 000 néz?. Utána még leikszeltünk a nemzet csapatával a züll?in 1:1-re, ha jól emlékszem Szenti(?) fejelte ki a gólvonalról a labdát, de be kellett fújni gólnak, nehogy már szegényeket oda-vissza megverjük. Mai szemmel nézve hihetetlenül gyors volt akkor a játék, f?leg Mracskó. Very Happy Mikor lesz újra ennyi néz? és ilyen eredmény? Confused
Vissza az elejére
Pavle

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 25, 2007 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

t2jani írta:
Vámi írta:

ui: valaki írta régebben, h megvan neki az MNK-dönt? videón - szeretném elkérni, mert az enyém az megadta magát (azért csak majdnem 20 éves volt már a kazetta), és jó lenne azt is áttolni DVD-re, ha kölcsönkaphatnám pár napra, nagyon megköszönném.

Szerintem nagyon jó volt az akkori csapat! Ezt bizonyítja a videó, illetve az eredmény is! Wink Kár, hogy ilyen fiatal vagyok...jó lett volna ?ket él?ben is látni. Smile
Vissza az elejére
t2jani

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 25, 2007 9:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vámi írta:

old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 25, 2007 1:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönjük, viszont!
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 25, 2007 1:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Boldog fehér karácsonyt!
Hool-adék.
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 25, 2007 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oh... De durva már 13 éve volt... Életem egyik legjobb meccse volt. Amúgy asszem Szancsót pont a mostani pályaedz?je Kiss Jani váltotta, Pásztor valahogy így kommentálta a cserét: beküldöm a fiatal gyereket hátha megrúgja els? gólját. És ezt nem egy megyeegyes csapat, hanem a Fradi ellen ami egyébként abban a szezonban bajnok lett...
Vámi

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 25, 2007 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 25, 2007 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem lila káposztát tápolsz alatta Laughing

Teca Big Dick írta:
lila feny?! EZ KURVAJÓ!! Very Happy

Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 25, 2007 8:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lila feny?! EZ KURVAJÓ!! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
WadM

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 24, 2007 5:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lila-fehér Karácsonyt Mindenkinek!
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 23, 2007 8:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket mindenkinek! Karácsonyi hangulatom van már kb. olyan szerptember óta és végre ittvan! Very Happy
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 23, 2007 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is Békés Karácsonyt kívánok mindenkinek.
A 27-i rendezvény tényleg nem lett nagyon beharangozva, de remélem tudja mindenki.
lilaszarka

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 23, 2007 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Békés, boldog karácsonyt és divatdrukkermentes boldog új évet kívánok mindenkinek!

Vissza az elejére
bénĂ­tó

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 23, 2007 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rettenthetetlen írta:
Békés Boldog Karácsonyt mindenkinek! De f?leg a csabai szurkolók (sajnos csak) maroknyi csapatának és a csabai spotolóknak és sportvezet?knek!

Csatlakozom a kollégához.Kellemes Karácsonyi Ünnepeket mindenkinek!
Buékot még nem kívánok,mert 27.-én úgyis találkozunk.Ja,valami ünnepi cuccost ,+ a 10 éves dolgot meg lehetne már jeleníteni a honlapon,mert így elég szegényes a dolog.
viharsarok álé
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 100, 101, 102  Következő
82 / 102 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.