Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Vas. Szept. 27, 2020 2:08
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
Minden a lelátóról
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 37, 38, 39  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
P.Tomi
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 15, 2008 4:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Baján azt terjesztik, hogy 1500-an megyünk hétvégén! Laughing Ez olyan, mint amikor 2 éve a Halas rádió azt mondta be, hogy 500 csabai szurkoló várható a "kett?s" meccsre. Very Happy
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 15, 2008 2:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah ez jólesz már látom el?re! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 15, 2008 2:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Bajára 27 személyes busz van, ha tele van 3.200 Ft. Sztem b?ven elég lesz, indulni 10 órakor kéne (úgyis 11 lesz bel?le:)
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 12, 2008 9:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez lehet nem álom volt mert ilyen szokott lenni! Very HappyD:DD:DD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bozó

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 11, 2008 4:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teca Big Dick írta:
Én is nagyon várom! Nagyon komoly lesz! Á én meg azt álmodtam, hogy valami nagy szörnyé vagy sárkánnyá alakultam át vagy mi a fasz! Very HappyVery HappyVery Happy

Én azt álmodtam, hogy Teca egyült? helyében megivott vagy 20 sört. Ja, várjatok már, ezt nem is álmodtam... Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szabics

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 11, 2008 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Én még egy jó darabig nem tudok sajnos meccsre menni, de én meg azt álmodtam szerdán, hogy a suli melletti faviskót rágyújtottam az egyik évfolyamtársamra és utána mindenki rajtam kereste tagot, mert hogy velem látták utoljára, én pedig azt válaszoltam, hogy már régen hazament!!! Rolling Eyes
Szóval HAJRÁ LILÁK! IRÁNY A MÁSODOSZTÁLY!!!
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 11, 2008 8:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is nagyon várom! Nagyon komoly lesz! Á én meg azt álmodtam, hogy valami nagy szörnyé vagy sárkánnyá alakultam át vagy mi a fasz! Very HappyVery HappyVery Happy
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 11, 2008 8:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma reggelre azt álmodtam hogy szombat du. meccsre vonulunk, mindenki full lelkes volt, hangoskodás stb. Régen álmodtam már El?re meccsr?l, ez jó jel Laughing
Az a helyzet, hogy nagyon régen vártam ennyire hazai meccset. Nem tudom ti hogy vagytok vele de engem nagyon felpiszkált ez a hercehurca és alig várom hogy kezd?djön szombaton! Aztán a két legfontosabb idegenbeli meccs Baján és Szegeden... Á nagyon várom már! Remélem ti is így lesztek vele és lelkesen buzdítunk majd Laughing
Ja, és jó lenne egyszer végre id?ben elindulni a stadionba Exclamation
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Ápr. 08, 2008 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet h holnap 4 után tudok indítani autót. Nem 100% de ha vki jönne szóljon
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 07, 2008 5:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen! Érdekes volt! Very HappyVery Happy
Vissza az elejére
pmatyi

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 07, 2008 1:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanulságos egy túra volt az biztos...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
WadM

HozzászólásElküldve: Hétf. Ápr. 07, 2008 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.delmagyar.hu/sport/algyoi_dontetlen_a_listavezetovel/2053215/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Vas. Ápr. 06, 2008 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez kurva jó videó! Very Happy
Vissza az elejére
WadM

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 05, 2008 9:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez bizony Drezda. Átépítik a stadionjukat, el?tte utolsó meccsen volt ez a tüzezés. De ez a videó már vagy 1,5-2 éves legalább, anno a lelátó.com-on rajtavolt. ?k írták ki a Juden-t! is. Old school írta is, hiányzik onnan a raus. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BigBobWest

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 05, 2008 9:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bozó írta:
A világ legnagyobb pirotechnikai showja (azt hiszem 10-b?l 9-en látatlanban kitalálnátok, hogy kik csinálták):

http://www.youtube.com/watch?v=QrCgyTygG2E&feature=related

Ehhez persze kell egy klubvezetés is, akik hozzájárulnak az egészhez és lekapcsoltatják a reflektorokat. Közben gondoljatok bele milyen érzés lehet így kifutni a gyepre (hazaiként álom, vendégként a legsötétebb rémálom).

Az Ultras Dynamo az 100%,hogy a Dynamo Dresden csoportja! ?k vannak a videón!
Rossz volt a felkonferálás! Vagyis ha a legnagyobb tüzezésekre gondolok,nekem nem a Dresden jut eszembe,de most rámcáfoltak! Amúgy jó videó,és tényleg pokoli hangulatot teremetettek.
Bozó

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 05, 2008 9:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

...hoppá, lehet hogy én vagyok a 10.? Én azt hittem Dinamo Zagreb, amig nem láttam ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=zCftSXiNaKQ&feature=related

It azt írják, hogy ca. 400 t?z égett.
Vissza az elejére
Bozó

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 05, 2008 9:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A világ legnagyobb pirotechnikai showja (azt hiszem 10-b?l 9-en látatlanban kitalálnátok, hogy kik csinálták):

http://www.youtube.com/watch?v=QrCgyTygG2E&feature=related

Ehhez persze kell egy klubvezetés is, akik hozzájárulnak az egészhez és lekapcsoltatják a reflektorokat. Közben gondoljatok bele milyen érzés lehet így kifutni a gyepre (hazaiként álom, vendégként a legsötétebb rémálom).
Vissza az elejére
Viola

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 03, 2008 9:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

P.Tomi írta:
A Honvéd II-vel 0-0-át játszottunk. A beszámolóban 1-1 van feltüntetve.

Javítva Exclamation
Vissza az elejére
P.Tomi
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 03, 2008 8:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Honvéd II-vel 0-0-át játszottunk. A beszámolóban 1-1 van feltüntetve.
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 30, 2008 5:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kurva jók vagyunk!!! Nyertünk! Szép volt! Mindenki Algy?re 11:43-as vonattal! Very Happy
Vissza az elejére
bénĂ­tó

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 29, 2008 7:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép volt Fiúk!!!
irány algy?!!!!!
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 26, 2008 8:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap este felkerült a BB honlapra a beszámoló! Laughing
Vissza az elejére
bénĂ­tó

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 25, 2008 2:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szolnoki élménybeszámolót kérek,ha lehet,azonnal!!!
Vissza az elejére
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 24, 2008 9:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bozó írta:
...és akkor még egy kötelez?. A fiataloknak mondom, hogy a szemközti tömött lelátórész az akkori csabai "B-közép". Honvéd-tábornak nyoma sem volt. A meccs Szolnokon volt a Tisza-parti stadionban.

http://www.youtube.com/watch?v=Uo309KMTSJ0&feature=related

Nem kötekedésképpen mondom de volt Honvéd tábor is csak jóval kisebb.
Az élmény fantasztikus volt. Soha nem felejtem el.
Vissza az elejére
t2jani

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 24, 2008 7:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pavle írta:
Aki ott volt, annak tuti nagy élmény volt...

Én ott voltam, 8 évesen, az apámmal. Valahol a tábor mellett, a köríven voltunk, az öreg nem akart bevinni a "B-középbe"... Felejthetetlen élmény volt, akkoriban a Szekeres Józsi volt a kedvenc focistám, ezen a meccsen is jól játszott, de minden helyzetét kihagyta, mégis ? lett a meccs legjobbja. A bronz érmes idényünkben meg ez a fieszta több hónapra ki lett terjesztve, mai fejjel egészen hihetetlen futball-láz volt errefelé, ismét nagyon jó csapattal, és focistákkal (érdekes, h abból a csapatból Csató Sanyi és Mracskó már az MNK dönt?n is játszottak).
Pavle

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 24, 2008 6:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bozó írta:
...és akkor még egy kötelez?. A fiataloknak mondom, hogy a szemközti tömött lelátórész az akkori csabai "B-közép". Honvéd-tábornak nyoma sem volt. A meccs Szolnokon volt a Tisza-parti stadionban.

Megérte megnézni, mert csodálatos focit láttam Smile Aki ott volt, annak tuti nagy élmény volt...
Vissza az elejére
Bozó

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 24, 2008 6:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Bozó

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 24, 2008 5:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A világ legszebb góljai. Talán ezt is lehetne címnek adni ennek a videónak.
MINDENKI NÉZZE MEG! De ne számítsatok C. Ronaldora, meg a többi metroszexuális mai buzira! (Kedvcsinálónak csak annyit, hogy figyeljetek Foci, Szancsó, s?t Mracsi hihetetlen sebességére!)

http://www.youtube.com/watch?v=7L4OkHFrLj4
Vissza az elejére
vendég
Vendég

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 23, 2008 8:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és Hajdubélról mi a vélemyényetek??
Vissza az elejére
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 23, 2008 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

old school írta:
És messze nem ez volt az egyetlen ilyen...

P.Tomi írta:
Knézyr?l mindig a 99-es BL dönt? "ámokfutása" jut eszembe. A 90.percig végig szidta a Manchestert, a sárga földig lehordta ?ket, aztán ahogy megfordították a meccset, egyb?l óriási fordulat állt be Jen?nél. Egyb?l a "világ legjobb" csapata lett, ezt csak ?k tudják megcsinálni, stb.

Hol van a szolnoki pálya?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 37, 38, 39  Következő
31 / 39 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.