Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Vas. Szept. 27, 2020 2:28
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
minden egyéb
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 100, 101, 102  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Pityke

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teca Big Dick írta:
Ez tiszta pollyén! Tudjátok amerikába van az a játék ahol az a sz?ke n?ci beéget! Annak az a címe, hogy okosabb vagy mint egy ötödikes! Néztem és közbe azon gondolkodtam, hogy hogylehet, hogy itt nálunk még nicnsen ilyen! Erre mitlátok a TV2-n? Hamarosan: Okosabb avgy mint egy ötödikes? Há mondom ilyen nincsen! :DDD Nemgyengén elkezdtem röhögni!! Very HappyD

Kicsit vicces volt a magyar kultúra fels?bbrend?ségének taglalása után ezt a hozzászólást elolvasni..... Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 9:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez tiszta pollyén! Tudjátok amerikába van az a játék ahol az a sz?ke n?ci beéget! Annak az a címe, hogy okosabb vagy mint egy ötödikes! Néztem és közbe azon gondolkodtam, hogy hogylehet, hogy itt nálunk még nicnsen ilyen! Erre mitlátok a TV2-n? Hamarosan: Okosabb avgy mint egy ötödikes? Há mondom ilyen nincsen! :DDD Nemgyengén elkezdtem röhögni!! Very HappyD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 9:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilaszarka írta:
Én a komcsi tanárokra gondoltam, nekünk pl. szégyen szemre szinte ellenforradalomnak tanították meg 56-ot... Így a gyereknek is ez marad meg, aztán ne adja Isten ? is ezt a dumát fogja nyomni.

Ez igaz, de érdekes módon a komcsi (Kommunizmus soha se létezett csak elvben) id?kben mégis kultúráltabbak voltak a Magyarok.
lilaszarka

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 9:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a komcsi tanárokra gondoltam, nekünk pl. szégyen szemre szinte ellenforradalomnak tanították meg 56-ot... Így a gyereknek is ez marad meg, aztán ne adja Isten ? is ezt a dumát fogja nyomni.

A legrosszab dolgok a világon: divatdrukker, menedzser, cégképviselő
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 8:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viola írta:
Nekem rólad csak az jut eszembe MagicBoy, hogy te osztod az észt a magyar diákokról, oktatási rendszerr?l, mikor még az sem jut el a tudatodig, hogy be kéne jeletkezni, mikor írsz. Kicsit vicces, nem?

Egyébként nem a tanárok a felel?sek az oktatás szétveréséért, az inkább magyar bálint meg 1%-os pártja indította el, majd hiller pisztiék folytatták.

Mindenütt be van állítva az autómatikus bejelentkezés és sehol se lépek ki csak itt mindig ledob.

Amúgy nem Magyar Bálint-tal kezd?dött ez a folyamat, henem sokkal régebben.
Különben én a Magyar kultúráltságról beszéltem amir?l nem a diákok tehetnek.
Viola

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 8:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem rólad csak az jut eszembe MagicBoy, hogy te osztod az észt a magyar diákokról, oktatási rendszerr?l, mikor még az sem jut el a tudatodig, hogy be kéne jeletkezni, mikor írsz. Kicsit vicces, nem?

Egyébként nem a tanárok a felel?sek az oktatás szétveréséért, az inkább magyar bálint meg 1%-os pártja indította el, majd hiller pisztiék folytatták.
Vissza az elejére
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 8:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anonymous írta:
lilaszarka írta:
Magic Boy írta:
t2jani írta:
Eddig is utáltam az amcsikat, de ez azért rátett egy lapáttal: http://kuruc.info/r/1/19019/

El?ször ezen kellene változtatni: http://index.hu/politika/belfold/pis8279/

Ebben mondjuk a tanárok is sárosak, meg azok is, akik így lezüllesztették a magyar oktatást...

Err?l itt a szakemberek meger?sít? véleménye (http://www.fn.hu/belfold/0711/iskolaban_felejtunk_el_olvasni_177316.php).
Amúgy nevetséges, hogy egy másodikosnak már geometriát tanítanak holott még szorozni se tud igazán.

Mindig elfelejtek belépni.
Bocsi.
A link helyesen: http://www.fn.hu/belfold/0711/iskolaban_felejtunk_el_olvasni_177316.php
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 8:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilaszarka írta:
Magic Boy írta:
t2jani írta:
Eddig is utáltam az amcsikat, de ez azért rátett egy lapáttal: http://kuruc.info/r/1/19019/

Ebben mondjuk a tanárok is sárosak, meg azok is, akik így lezüllesztették a magyar oktatást...

Err?l itt a szakemberek meger?sít? véleménye (http://www.fn.hu/belfold/0711/iskolaban_felejtunk_el_olvasni_177316.php).
Amúgy nevetséges, hogy egy másodikosnak már geometriát tanítanak holott még szorozni se tud igazán.
Vissza az elejére
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 7:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anonymous írta:
lilaszarka írta:
Magic Boy írta:
t2jani írta:

Ez így igaz.

Bocsi én voltam.
Vendég

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 7:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lilaszarka írta:
Magic Boy írta:
t2jani írta:

Ez így igaz.
Vissza az elejére
lilaszarka

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 7:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magic Boy írta:
t2jani írta:

A legrosszab dolgok a világon: divatdrukker, menedzser, cégképviselő
Vissza az elejére
Magic Boy

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 6:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

t2jani írta:

Akkor én is hozzá szólok.
El?ször is a magyar sz?ke n?k se értelmesebbek (tisztelet a kivételnek).
Másodszor mindenki jön azzal, hogy mi mi mindent találtunk föl.
Igen sok mindent de az már régen volt.
Az is igaz, hogy sokszor mentettük meg európát, de az se most volt.
Senki se (így egy ország se) élhet csak a múltjából.
Most mi vagyunk Európa bunkói.
Ha valaki hülye nyugaton és kiderül, hogy Magyar (és általában az) akkor csak egy kézlegyintés a válasz, hogy "ja most már értem".

Majd ha kultúráltabbak leszünk és nem csak a múltból élünk, hanem lesz jelenünk is akkor újra megtanúlja a világ, hogy van egy olyan ország is, hogy Magyarország, de addig nincs semmi alapunk fölháborodni azon, ha nem tudják.
Mondanák példát is az alapvet? kulturális különbségekre, de nem teszem, mert szerintem mindenki tudna mondani többet is.

Az meg megint csak Magyar szokás, hogy csak azért szidjuk az Amerikaiakat, mert mostanában ez a sikk, holott a többségünk még életében nem találkozott egyel se (én többel is találkoztam, de ez nem tartozik ide).
Nem az Amerikaiakat akarom védeni, hiszen lényegében nincs saját kultúrájuk, de gondolkozzunk már el egy kicsit.
Amit sokan csinálnak az olyan, mintha a Trabantos beszólna a Ferrárisnak (bármilyen más autót írhattam volna nem a márka a lényeg), hogy jaj, de szar autód van.

Magyarország nagyszer? spirituális adottságokkal rendelkezik (ennek köszönhet?, hogy lassan az összes valamirevaló spirituális vezet? visszetér? vissztér hozzánk), de ez csa a hely adottsága és nem az embereké és a géneké.
A poén az, hogy közületek is azok támadnak a legjobban (jelentéktelen apróságok miatt) akikkel lényegében hasonlóan gondolkozunk, de engem nem zavar, bár biztos hasznosabb lenne, ha együtt tudnánk m?ködni.

Bocsi kicsit hosszú lett.
Sajnálom, de úgy éreztem, hogy ehhez nekem is hozzá kell szólnom.
Vámi

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 3:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy ezer éves államnak azért illik tudni a f?városát, meg egy-két dolgot róla. Az afrikaiaknak meg nehogy már én tudjam a f?városait, nekik kéne, tudni, hogy honnan kapják a segélyt. Evil or Very Mad
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 3:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az emberek hülyítése globálisan megy, csak a mértéke kérdéses.
Meg kéne kérdezni mondjuk 1000 honfitársunkat Mo. megyeszékhelyeir?l. Kíváncsi lennék a válaszokra. Vagyis inkább nem...
Viola

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 3:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rettenthetetlen írta:

Vagy ha megkérdeznék t?led Amerikai államok f?városát nem biztos, hogy tudnád-tudnánk.
Ezt sose értettem amikor megsért?dünk azon, hogy azt se tudják honnan vannak a magyarok.
Be kéne látni, hogy egy pici nép vagyunk. Van hasonlóból jó pár tucat a világban.
Tudom ha ezzel kell szembesülnünk rosszul esik. Nekem is.
A világ viszont nem rólunk szól. Mint ahogy a Nap se a Föld körül forog már rég.

Washington al államok f?városa. Very Happy Ha a székhelyekre gondolsz, az már teljesen más tészta, hiszen ott nincsennek történelmi távlatok, például Montana állam székhelye Bismarck. Na most jó, mi? Vagy Kaliforniának nem Los Angeles, nem San Frisco, hanem Sacramento.

Ergó, nekünk nem is kell tudni. Nincs jelent?sége. De azért egy európai országnak, ami ráadásul adott egy pár dolgot a világnak (foszforgyufa, dinamó, telefonközpont, kriptonég?, golyóstoll), vagy többször védte az euróoai kultúrát (Muhi, Nándorfehérvár, Bp 1944-45), talán megérdemelné, hogy ne egy szinten emlegessük egy jenki államocskávall. Kis nép, nem kicsi. A jenkik többsége is európából származik, szóval...
Vissza az elejére
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 2:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi írta:
t2jani írta:
Kenedi írta:
Szerintem ez inkább mókás, mintsem komoly...

Hát, én nem nagyon tudtam röhögni rajta. De biztos bennem van a hiba.

Nézd azzal a szemmel, hogy csak egy küls?ségekre adó, felületes "sz?ke n?", aki bekerült a m?sorba és ott izgalmában szerepelt egy kicsit... Most, hogy éppen Budapest volt a kérdés, nekünk ezért érdekes... Végülis a gyerek tudta a választ. Szerintem, ha délután bemennél a Csaba Centerbe, biztos találnál hasonló lányokat, akikt?l, ha megkérdeznél pár f?várost (pláne más kontinensr?l) fogalmuk sem lenne hova is tegyék... Az USA más világ, ott van egy majd akkora ország, mint egész Európa! Ráérnél te ott foglalkozni Európával, Afrikával, Ázsiával? Nem védeni szeretném ?ket, borzalmas egy bábu népség, de még egyszer mondom, más világ... Az ember mindig elgondolkozik az ilyen "tipikus amerikaiakon", de el?bb a saját házunk táján kellene sepregetni... Amikor az utca emberét kérdezik a már említett Budapesten, hogy miért ünnepeljük május elsejét, 50-b?l 3 ember tudta, a többi vagy nem tudott semmit, vagy meggy?z?désb?l akkora ostobaságokat válaszolt, hogy az megdöbbent? és rengeteg ilyen evidens kérdés van, amir?l fogalmuk sincs az embereknek... Nem szabadna azzal áltatni magunkat, hogy a magyar egy m?velt nép... A Hungary - hungry "poént", minden angolul beszél? lelövi... Ráadásul gondolom, ha ezt a n?t a divatról kérdeznéd, a bulvárhírekr?l stb., lehet teljességgel naprakész, sajnos olyan világban élünk, ahol sokkal többét érsz ezekkel, mintsem azzal, hogy tudod melyik ország f?városa is tulajdonképpen Budapest...

Azt hiszem a Magyar emberek többsége ha Afrikai, vagy Ázsiai országok f?városáról kellene beszélnie, azt se tudná mir?l van szó!
Vagy ha megkérdeznék t?led Amerikai államok f?városát nem biztos, hogy tudnád-tudnánk.
Ezt sose értettem amikor megsért?dünk azon, hogy azt se tudják honnan vannak a magyarok.
Be kéne látni, hogy egy pici nép vagyunk. Van hasonlóból jó pár tucat a világban.
Tudom ha ezzel kell szembesülnünk rosszul esik. Nekem is.
A világ viszont nem rólunk szól. Mint ahogy a Nap se a Föld körül forog már rég.
Vissza az elejére
t2jani

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi írta:
Szerintem ez inkább mókás, mintsem komoly...

Hát, én nem nagyon tudtam röhögni rajta. De biztos bennem van a hiba.
t2jani

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 04, 2007 2:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 29, 2007 7:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez kurvajó lehet röhögni! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
old school

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 28, 2007 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Udv Malmobol. Kisse beleaszakadtunk az ejszakaba:) A ceg erdekeben muszaj pusztiani az alkoholt, szegeny en:) Kiraly a tura. Szombaton megyek focizni ha magamnal leszek:)
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 23, 2007 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De ez az! Very Happy
Vissza az elejére
Vámi

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 23, 2007 9:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez nem az a csapat, amiben 5 csabai volt egyszer, és kb 2 félcigány, a többi magyar és úgy mentek Finnországba vagy hova? Laughing Laughing Laughing
Vámi

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 22, 2007 9:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Be kéne küldeni valami speciális oldalra, mondjuk vicclap.hu Laughing Laughing
t2jani

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 22, 2007 8:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, láttam, visítva röhögtem Very Happy De az egész oldal nagyon komoly, igen jókat röhögtem rajta Laughing
WadM

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 22, 2007 7:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a legjobb. nem tudom láttátok-e. Vizsgakérdések, ami sikeres teljesítése esetén lehet tag valaki. Kíváncsi vagyok, vajon a pótvizsga kérdései milyenek lehetnek

Vizsgakérdések az FTC BMBK-ba való belépéshez

A vizsgázó neve: __________________________________________________________________________

Anyja neve: __________________________________________________________________________

Születési hely: __________________________________________________________________________

Születési id?: __________________________________________________________________________

Lakcíme: __________________________________________________________________________

A vizsga helye (város) és id?pontja: _______________________________________________________

Kérdések:

1. Mikor volt a honfoglalás: a) 862, b) 896, c) 846.

2. Mikor adták ki az Aranybullát: a) 1214, b) 1222, c) 1218.

3. Nagy Lajos uralkodása alatt hány tenger határolta hazánkat: a) egy sem, b) egy, c) három.

4. Mátyás király híres seregének a neve: a) zöld sereg, b) fekete sereg, c) vörös sereg.

5. Mikor volt a mohácsi vész: a) 1412, b) 1547, c) 1526.

6. Hány 1849-es aradi vértanúnk volt: a) tizenhárom, b) tizenhat, c) huszonegy.

7. Hány vármegyéje volt hazánknak 1920 el?tt: a) 28, b) 64, c) 36.

8. Mikor írták alá a Magyarországot megcsonkító trianoni békediktátumot, és melyik politikus volt közülük a legnagyobb magyargy?löl?: a) 1918. június 6., Vix (francia), b) 1919. augusztus 12., Pompidou (francia), c) 1920. június 4., Clemenceau (francia).

9. Mikor alakult meg a Ferencváros: a) 1890, b) 1899, c) 1901.

10. Mikor nyerte el a Ferencváros a Vásárvárosok Kupáját, és a dönt?ben ki volt az ellenfél: a) 1972 Manchester United, b) 1987 AC Milan, c) 1965 Juventus.

A vizsgázó aláírása: _____________________________________________________________________

A vizsgázó a vizsgabizottság el?tt (az eredmény aláhúzandó)

nem felelt meg megfelelt

(Hibahatár: 7 jó válaszig megfelelt, 6 jó válaszig kisegít? pótkérdések megválaszolására kötelezett, 5 jó válasz nem felelt meg, ennyi jó válasz már kevés a tagsághoz.)

A vizsgabizottság hiteles aláírása és pecsétje

___________________ _____________________ ___________________

a vizsgabizottság elnöke vizsgabiztos vizsgabiztos Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
old school

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 22, 2007 7:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért ennyi hsz-t nem érdemel ez a faszi Laughing
Bozó

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 22, 2007 6:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Kenedi"][quote="t2jani"]
Vámi írta:
A mai Megyei sms rovatában furcsa üzenetre lettem figyelmes! Mégpedig, hogy Sarkadon megépült a fradi siratófal! A http://www.ftcbmbk.mlap.hu/ oldalon is megtalálható a hír Very Happy Laughing Laughing Még a végén a mazsihisz testvérvallássá fogadja a fradizmust. Évente több millió ember fog vándorolni zöld-fehér kaftánabn Sarkadra:D

Ez a fradi siratófal már kb 15 éves hír. Botyánszki (ha a fiatalok nem ismernék, ? egy csabai 50-60 közötti "úr") már akkor meg akarta, vagy meg is építette, nem tudom. Amit t2 ír tényleg igaz, az El?rét akarta a fradi fiókcsapatának zöld-fehér színnel. Népszer?sítésként meccsnapokon a vároban fradi-sasok csinálták volna a hangulatot az elképzelése szerint.
Egyébknt az úr a BM-i Vízm?vek Rt. alkalmazottja volt amíg ki nem rúgták értemi fogyatékosság miatt (nem vicc!).
Ha visszaemlékeztek nyáron ? "kötött vérszerz?dést a Lazio ultráival"...
De még lehetne sorolni az ? abszurd kitalációit. Ha jól tudom az ilyen embereket hívják skizofrénak, akik kitalálnak magukban egy bels?, egyébként nem létez? világot és azt hiszik, hogy amit beleképzelnek az valóban megtörténik a valóságban is. Na, hát Botyánszki úr ennek a betegségnek tipikus példánya.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
t2jani

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 22, 2007 4:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vámi írta:
A mai Megyei sms rovatában furcsa üzenetre lettem figyelmes! Mégpedig, hogy Sarkadon megépült a fradi siratófal! A http://www.ftcbmbk.mlap.hu/ oldalon is megtalálható a hír Very Happy Laughing Laughing Még a végén a mazsihisz testvérvallássá fogadja a fradizmust. Évente több millió ember fog vándorolni zöld-fehér kaftánabn Sarkadra:D

Ez a Botyánszki György volt az, aki jónéhány éve felvetette azt a "remek" ötletet, h legyen az El?re a fagyika fiókcsapata, fradi-játékosokkal, és zöld-fehér színnel... Na, kb ennyire kell ezeket komolyan venni Laughing Ja, és az úr országos cimbije volt Torgyán dokinak, szerintem ehhez se kell kommentár Cool
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 22, 2007 3:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vámi írta:

Atyavilág.... ez a honlap... sokkoltál! Very Happy

"Szent helyeink: Budapest, IX. kerület, Ül?i út 129. FTC-központ; 5720 Sarkad, Szalontai u. 28."

Hát, ha fradista lennék ezt az oldalt látva zokognék. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 22, 2007 3:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fradisiratófal! Ekkora fasságot! :DDD
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 100, 101, 102  Következő
84 / 102 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.