Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Vas. Szept. 27, 2020 1:19
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
Minden a lelátóról
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 37, 38, 39  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 11, 2008 9:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A végén Tecával parádézunk a pályán Laughing
BigBobWest

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 11, 2008 9:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindjárt jön a 6-ik! És...és..és...GÓÓÓÓLL!!
"Vendégszektor": ÓÓÁÁÁÁÉÉÉLLLÁÁÁÉÉÉÉÉAAAAÓÓÓ!!!! Hatalmas! Laughing Laughing Laughing Laughing
BigBobWest

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 11, 2008 9:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

old school írta:
Elnézve a Gyula tv közvetítését baromi szar a szurkolás, simán lejön hogy atomrészeg volt a brigád Laughing Laughing Laughing

Én ottvoltam,de mégis most a Gyula TV-t nézem! Mit nekem Inter- Liverpool! Milánóban úgysem lesz annyi gól! Laughing Laughing Laughing

Egyébként én is a szurkoláson röhögök! Nagyon lejön,hogy itt már az úgyneveztt pörgésen túlvolt a tárasaság,és épp megkezdte a belassulást! Laughing Laughing Laughing Laughing
old school

HozzászólásElküldve: Kedd. Márc. 11, 2008 9:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elnézve a Gyula tv közvetítését baromi szar a szurkolás, simán lejön hogy atomrészeg volt a brigád Laughing Laughing Laughing
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Hétf. Márc. 10, 2008 7:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kurva jó volt! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
old school

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 09, 2008 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tecát támogatni kellett, összeesett a házuk el?tt Laughing Szegény buszsof?r és utasok... Laughing
bénĂ­tó

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 09, 2008 5:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép volt fiúk!
Magabiztos,jó játék,így kell mindenki ellen játszani.
A hangulat sem volt rossz,úgy nézett ki a brigád,mintha legalább is gy?rbe utaztunk volna,és nem a távoli gyulára.Amúgy mindenki hazaért?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 08, 2008 2:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mocskos cigányok!
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 08, 2008 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kábelt loptak az El?re pályáról! B?vebben a beol.hu-n.
Vissza az elejére
Béca
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 06, 2008 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikor vagy szabadnapos bénitó? Cool Viszem a 3. félid?t. Szombaton megyek veletek ha van hely. Vagy irány Canada vízum nélkül jáj Smile
Vissza az elejére
bénĂ­tó

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 05, 2008 3:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lesz szervezett utazás Gyulára?Ki mivel akar menni,mikor,és honnan?
Vissza az elejére
Viola

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 25, 2008 3:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó, lehet, kicsit er?s volt a név felírása, de ne csak az egyenruha biztonságából ossza az észt. "Hátraviszlek és agyonverlek" szövegre mi szükség van? Az ilyen ne menjen rend?rnek, hanem menjen ver?legénynek, vagy biztonságinak. Ott kiélheti ezen hajlamait. Egy rossz szó nem volt rájuk, csak az, meg egy másik, magasabb er?sködött. Nem a testületet szidtam, hanem csak azt az egyet. Meg ? a törvény ?re, erre ? fenyeget másokat agyonveréssel, meg rúg bele hátulról másokba. Hogy valakit idézzek, ez a "lakótelepi b?nöz?k" körében dívik.
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 25, 2008 2:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ott kezd?dik az egész hogy egyáltalán minek kellett az oda-vissza kíséret...
Tényleg érdekelne hogy mennyibe került...
Mike

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 25, 2008 11:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valóban nem fekete és fehér ez a történet, mert rendes volt t?lük h segítettek pl. a "sebesült" ellátásában is.

Egyszer?en arról van szó, hogy van köztük 1-2 rend?rnek alkalmatlan illet?. Csak az a baj, hogy ez a pár lelkibeteg fiatalember olyan rossz összképet teremt az egész testületnek, hogy lassan mindenki megutálja ?ket mint a szart. Mert ebb?l sem az fog megmaradni a legtöbb embernek, h bekötöttek egy vérz? fejet, hanem az hogy ok nélkül lerúgták egyikünket, fenyeget?ztek, stb.[/quote]

Tökéletesen egyetértek,de az sem járható út,hogy az összes rend?rt falhozállítjuk és megvizsgáljuk,hogy alkalmas-e.Sajnos-és ez a legszomorúbb-el kell viselni,ha némelyik kicsit nagyobb hatalmat tulajdonít az egyenruhának,mint kellene.Ehhez már lassan hozzá lehetne szokni.Inkább talán annak kéne örülni,hogy mostanra több köztük a normális,értelmes ember,mint mondjuk 15-20 évvel ezel?tt.
Vissza az elejére
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 25, 2008 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyetértek azzal amit Matyi mond, hogy nekik ez a munkájuk, megkapják a túlórapénzt... ha ez nem tetszik vagy pár mókásabb (egyáltalán nem súlyos) beszólást nem bírnak ki, akkor fel lehet mondani, meg lehet próbálni érvényesülni a civil életben.

Másrészt szó sem volt részünkr?l semmiféle botrányos viselkedésr?l, még pont a Kenedi által is emlegetett vezet?jük köszönte meg már itthon a kultúrált viselkedésünket.

Valóban nem fekete és fehér ez a történet, mert rendes volt t?lük h segítettek pl. a "sebesült" ellátásában is.

Egyszer?en arról van szó, hogy van köztük 1-2 rend?rnek alkalmatlan illet?. Csak az a baj, hogy ez a pár lelkibeteg fiatalember olyan rossz összképet teremt az egész testületnek, hogy lassan mindenki megutálja ?ket mint a szart. Mert ebb?l sem az fog megmaradni a legtöbb embernek, h bekötöttek egy vérz? fejet, hanem az hogy ok nélkül lerúgták egyikünket, fenyeget?ztek, stb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pmatyi

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 25, 2008 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Abban teljesen igazad van, hogy nevek felirogatása teljesen felesleges.(ugyis mindenki tudja akit érint) Az sem vita tárgya, hogy ittasak voltunk Smile és én is mondtam olyanokat amit esetleg nem kellett volna.Én sem lettem volna szivesen a helyükben. Nem lehet öröm 25 részeget kisérgetni fél napon keresztül kisérgetni.
DE ne felejtsük el, hogy nekik ez a munkájuk. Ezért kapják a fizetésüket. Ráadásul a magyar állmpolgárok adóforintjaiból. Egyenruhában tudni kell viselkedni. Ha a belátásuk szerint mi már nem tudunk viselkedni, (ami lehet, hogy igy volt) akkor szépen megmondják, hogy szállj fel a buszra menj haza, én meg nem ellenkezem, ahogy nem is tettem. Teljesen igazuk lett volna. De nem hiszem, hogy az a megoldás, hogy személyesen elkezdenek sértegetni és próbálnak félelmet kelteni. Aztán hátulról megrúg, meglök akármi. Egyébként én sosem voltam teljesen rend?rellenes, mert szükség van rájuk. De ez már kicsit sok volt.Ez az egész nem ért volna ennyi szövegelést.
Vissza az elejére
t2jani

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 25, 2008 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A nevet kipontoztam, akit érdekel, kérje el Violától privátban. Akit felháborít a cenzúra, az engem anyázzon.

A hozzászólást t2jani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 20, 2011 8:27-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pmatyi

HozzászólásElküldve: Vas. Feb. 24, 2008 6:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jah és ha kikapnak a focistáink akkor én vagyok a hibás, mert az ilyen szurkolók miatt mint én, tart itt a magyar foci. Legalábbis az úr szerint.
Vissza az elejére
Vámi

HozzászólásElküldve: Vas. Feb. 24, 2008 6:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a fiú pár éve még a tevanba járt. Orosházán is ott volt, akkor rákiabáltam er?teljesen, hogy mit képzel magáról, megába szállt hirtelen, mert abbahagyta a lökdösést.
Viola

HozzászólásElküldve: Vas. Feb. 24, 2008 4:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pmatyi írta:
Nem is beszélve a biztosurak modoráról. Sértegetés, kötekedés, ok nélkül az emberbe hátulról belerúgás. Mintha valami fels?bb faj lennének. Eddig olyan komolyabb problémám nem volt velük. A tv-nél még sajnáltam is ?ket kicsit. De ezután a péntek után er?sen megváltozott a véleményem.

Ez a szarházi, név szerint ... volt az a zsaru, aki belerúgott Horiba, meg Matyival is tahózott. Ahhoz képest, hogy 24 éves, nagyon kemény, arrogáns, nagykép? dumát nyomott és azt hitte, mindenkinél okosabb. Ez teszi az egyenruha olyanokkal, akiknek személyiségi zavarai, kisebbségi komplexusai vannak, biztos kiskorában sokat verték. Csak azért linkelem, hogy a jöv?ben figyeljünk az atomkemény biztos úrra. Persze ez sem meri vállalni a hivatását, de ezen már meg sem lep?dök.
Vissza az elejére
pmatyi

HozzászólásElküldve: Vas. Feb. 24, 2008 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért még szót érdemel a "diszkiséretünk" is. Állandóan azt hallani, hogy nincs pénz a sportra, meg milyen nehéz helyzetben van az ország. Arra bezzeg van pénz, hogy teljesen indokolatlanul kivezényeljenek egy rakás kéket. Ez az akció egy kisebb sportegyesület éves költségvetését emésztette fel.
Nem is beszélve a biztosurak modoráról. Sértegetés, kötekedés, ok nélkül az emberbe hátulról belerúgás. Mintha valami fels?bb faj lennének. Eddig olyan komolyabb problémám nem volt velük. A tv-nél még sajnáltam is ?ket kicsit. De ezután a péntek után er?sen megváltozott a véleményem.
Vissza az elejére
Brad
Vendég

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 23, 2008 7:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello! Király volt a sof?r pénteken!A kanyarban való el?zés tette még izgalmasabbá az utazást! Laughing Jó tura volt föleg hajnal 5 körül amikor hazaértem. Shocked
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 23, 2008 3:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló Brad! Mi újság Angelinával? Laughing
Jó volt a sof?r pénteken? Wink

PB írta:
Hello bénitó! Végre van netem , holnap várlak titeket a hörpint?ben utána irány derecske. Hajrá lilák!!!

bénĂ­tó

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 22, 2008 4:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is megvan a saját kis álomképem arról,hogy is kellene kinéznie a békéscsabai El?re-stadionnak,elhihetitek.És tisztában vagyok vele,ha olyan emberek készítették volna a terveket,akiket érdekel az egész,még ennyi léb?l is lehetett volna normális dolgot csinálni.AZ egyetlen dolog,aminek tudok örülni,hogy ha elkészül,végre nem kell a sok nyugdíjas tata,és a sok szutyok csöves között ácsorognom.Akik a saját csapatuk szidásán kívül esetlek még annyit tudnak kinyögni,hogy "vedd már le a zászlót,nem látok"vagy"mi a kurva anyátokat füstöltök".Ezek a faszszopók a kapu mögé úgy se jönnek,remélem.
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 22, 2008 9:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaja. Nehogy már ennek a rakás fosnak örüljünk.
Hihetetlen hogy itt mindig azokkal csináltatnak valamit akiknek a legkevesebb közük van hozzá.
Nem baj lényeg hogy a vívók, akikre csak a családtagok kíváncsiak, a stadionrekonstrukcióból csinálnak új épületet. A békéscsabai tenisz is nagy magasságokban szárnyal, nekik is csurran-cseppen valami a tadionra szánt léb?l.
Mi meg kapunk egy valamit amit lelátónak még viccb?l sem lehet nevezni...
Aztán ne csodálkozzanak ha nem megy oda senki. És majd az okosok azt mondják: mi csináltunk lelátót de a szurkolóknak semmi se jó, legközelebb nem csinálunk semmit.
Csodálkozunk hogy itt tart a városunk?
PB
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 21, 2008 7:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello bénitó! Végre van netem , holnap várlak titeket a hörpint?ben utána irány derecske. Hajrá lilák!!!
Vissza az elejére
bénĂ­tó

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 21, 2008 5:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma kibaszott jó id? volt,teljesen eluralkodott rajtam a futball-láz,így P.Béla tettestársammal ellátogattunk a SZENTÉLYBE,megtekinteni az épül? curvát.Gondolom,megint egy olyan fasz csinálta a terveket,aki még életében nem látott igazi stadiont.DE ne legyünk kicsinyesek,és örüljünk annak,ami van.Amúgy már csak a beton elemeket kell a helyükre tenni,és használható is arra,amire való.Aköcsög teniszez?k öltöz?i meg ki a faszt érdekelnek.Más.Remélem,a lányok holnap átérzik a mérk?zés fontosságát,és a szerint küzdenek.
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 20, 2008 8:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki felbírná rakni a tavaszi meccsek id?pontjait? Mert énis raknám fel a BB honlapra csak nincsen meg!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Malapeti

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 14, 2008 2:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

22-én irány derecske nagybusszal!!!!Várom már nagyon.Hajrá liák! Laughing
Vissza az elejére
hiena

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 13, 2008 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minek kell foglalkozni a derecskeiekkel meg irogat valaki közülünk oda. Szarni kell mindenkire, vagyunk ki vagyunk és kész. Különben is akinek nem tetszik a pofánk az bekaphatja.

Egyszer? voltam de szóból ért az ember.

Hajrá lilák!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 37, 38, 39  Következő
33 / 39 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.