Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Vas. Szept. 27, 2020 12:49
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
minden egyéb
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 100, 101, 102  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
samsung

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 08, 2007 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom titeket nem zavar hogy szinte minden volt edz? "rivális" nah jó inkább úgy fogalmazok hogy,olyan csapatokba megy akiket kifejezetten nem szeretnek a szurkolók??(pl Supka(debrecen) most meg Csató(fradi.igaz csak másodedz? de akkor is)??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vámi

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 07, 2007 5:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaja, de én úgy a magyar focira gondoltam.
t2jani

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 07, 2007 1:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vámi írta:
Épp olvasom a Csabai Mérleget, hogy 1969-ben fúrtak egy kutat Jaminában, ahol a megyében a legjobb víz jön fel, simán lekörözi a gyulait. 1969!!! óta nem bírtak vele semmit csinálni, ez jellemz? a focira is...

Azért '69 óta a fociban pár másodosztályú bajnoki cím, egy els? osztályban szerzett bronz, meg egy MNK gy?zelem csak befigyelt Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mike

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 07, 2007 1:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bozó írta:
Mindenkinek, de f?ként Erdei úrnak:

http://www.ize.hu/click.php?id=3610&url=http%3A%2F%2Fyoutube.com%2Fwatch%3Fv%3D_LBlpvs4Xag&PHPSESSID=8580309fd19cca6647148b0c08cf9e1f

ÓRIÁSI!

Azért jó látni,hogy az utca embere is mekkora sportbarát Mr. Green
Vissza az elejére
Vámi

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 07, 2007 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Épp olvasom a Csabai Mérleget, hogy 1969-ben fúrtak egy kutat Jaminában, ahol a megyében a legjobb víz jön fel, simán lekörözi a gyulait. 1969!!! óta nem bírtak vele semmit csinálni, ez jellemz? a focira is...
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 06, 2007 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez kurvajó!!! :DDDD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bozó

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 06, 2007 9:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenkinek, de f?ként Erdei úrnak:

http://www.ize.hu/click.php?id=3610&url=http%3A%2F%2Fyoutube.com%2Fwatch%3Fv%3D_LBlpvs4Xag&PHPSESSID=8580309fd19cca6647148b0c08cf9e1f

ÓRIÁSI!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 06, 2007 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem is jólesz!!! Legyünk minnél többen és legyen egy nagy foci! Én azt mondom!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
old school

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 05, 2007 2:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi: vagy esetleg Tromsö? Oslóba kb. 50-ért, Tromsöig 70-b?l ki lehet hozni a repcsit. Majd holnap focin megbeszéljük.
Rettenthetetlen

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 05, 2007 2:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

St Pauli a kedvenc csapatom! Smile
Van sálam bögrém és polom is halálfejes! Smile
Valószin?leg egy ?szi meccsükre ki is megyek.
Vissza az elejére
verest
Vendég

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 05, 2007 1:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szoktam nézni az éjszakai meccseket, pontosabban inkább csak az els? meccs els? félidejét. A második félid?re bealszok. De ha érdekel a derby (Paraguay mindig, de tegnap a bolivaroknak is szurkoltam Peru ellen) akkor másnap megnézem úgy, hogy szándékosan nem nézek utána a végeredménynek.

Én is bírom ezt a Horti nev? faszit, bár azt vettem észre, hogy kicsit kezd kifogyni a jó poénokból. Az elején szerintem humorosabb volt és gondolom nem akarja magát illetve a vicceit ismételni ezért egyre nehezebb mindig eredeti és új poénokat gyártania. El?bb utóbb Gálik Péter is kifogy a poénokból (bár ? már régóta évtizedes viccekkel próbál humoros lenni) és gondolom Hortinak is nehéz 90 percet végigdumálnia mindig új és új humoros megjegyzéseket gyártva.
Amúgy azt vettem észre, hogy vele olyan meccseket közvetítenek, amelyre elvileg kisebb az érdekl?dés. Tehát se az argentínok se a brazilok meccseit nem ? közvetíti. Gondolom arra építenek, hogy azokat úgyis sokan nézik, míg Horti közvetítésével plusz néz?ket lehet szerezni egy-egy kevésbé favorizált csapat találkozójának. A bajnoki szezonban is inkább csak német másodosztályt közvetít (alapjáratban senkit nem érdekel) valamint 10-15 évvel ezel?tt Barcelona meccseket a Barca Tv-n.

A rádióból Vass István Zoltán közvetítései voltak a legjobbak ? is poénkodott eleget és nagyon jól adta vissza a történéseket. Régebben csináltam olyat, hogy az ? közvetítésével hallgattam a válogatott meccset miközben a TV-ben néztem ugyanazt. Sokkal élvezhet?bb volt mint a nyegle askenázi, egykori ÁVÓ-s vitray aki unott szatócs hangján ásítozta a végig a mérk?zést.
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 05, 2007 7:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ez a Horti manusz üde színfolt a szürke nyálas kommersz (média)világban. Aránylag hosszú szurkolói pályafutásomból még egy olyan jó tv-riportert sem hallottam, akinek vártam volna a közvetítéseit és maradéktalanul élveztem volna (a rádiósok között volt jónéhány, éljen a Körkapcsolás). A tv-sek között Hajdú B. t?nik a legviccesebbnek, a kommerszidióta néz?ket jól el is szórakoztatja, de simán le lehet venni, hogy el?re megszerkesztett poénokkal dolgozik, a többiek még nála is gyengébbek.
Én már nem nagyon nézek focit tv-ben, de el?fordul hogy a SportTv-n hagyom a készüléket, a meccset nem is nézem, csak hallgatom a manuszt.
KIBASZOTT NAGY FIGURA!

A rajongóknak Laughing :
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9138281&la=68959296

Az ellenz?knek Razz :
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9161498&la=68946480
Pityke

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 03, 2007 8:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kenedi írta:
Nézzétek a Copa Americát! Kimondottan kellemes meccsek vannak! Igazi dél-amerikai mentalitás, általában Horti Gábor ámokfutásszer? közvetítésével! Ebben a pillanatban "hulladékozta" le az egyik játékos teljesítményét... Aztán mindenki szurkolni Paraguaynak! Vagy azoknak, akik éppen a brazilok ellen játszanak (mekkora gólt vert nekik az 'azték' csatár tegnap éjjel...)!

Ez a Horti egy verbális terrorista! Tegnap és ma is lenémítva néztem a meccseket annyira illúzióromboló a kommentárja. Ezt a "de viccesen közvetítek" stílust anno Egri Viktor, csinálta de neki se ment. Egy-két szösszenet ami után nálam elszakadt a cérna: Horatio(?) a nyelestojás...Ma meg: Veron testvére Izabelle Veron, a volt argentín elnök felesége. Holnap akkor elénekelheti hogy Don't cry (for me) Argentina.Ja nem az Peron volt! És Eva..... Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
verest
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 02, 2007 3:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes, nekem is a 98-as VB-n lobban fel ez a" szerelem". Smile
Én még a 86-os VB-r?l emlékszem rájuk akkor szurkoltam nekik el?ször, bár még gyerk?c voltam. Volt egy Anglia-Paraguay meccs a nyolcaddönt?ben és tetszett a fiúk piros-fehér csíkos meze. Sajna Linekerék jutottak tovább. Utána ímmel- ámmal félig tudatosan és véletlenszer?en figyelgettem az eredményeiket ?k voltak a kontinens legszimpatikusabbjai (akárcsak Nálad), de nem különösebben estem lázba t?lük. Az egy rossz korszakom volt, mert akkoriban a brit csapatokat szerettem, szerencsére ezen már továbbfejl?dtem és az angolokat kimondottan rühellem. A 98-as VB-n viszont Skócia mellett ?k voltak a No. 1. Emlékszem a tippmixen fogadtam is arra, hogy Chilavert gólt l? a bolgárok ellen (16-os szorzóval) és az egyik szabadrúgása a fels? lécr?l pattant kifelé... A spanyolok ellen hajtós küzd?s meccs volt gól nélkül, majd Nigériát alázták a fiúk. A franciák ellen gusztustalanul nyomta ?ket a bíró de még így is majdnem kibírták a 11-esekeig. Pedig ha büntet?kre kerül a sor Chila lehet megfog egyet-kett?t... Evil or Very Mad

2002-ben egy fogadásom (vesztett) is köt?dik hozzájuk, de err?l majd inkább személyesen egy foci alkalmával.Az a szlovénok elleni meccshez köt?dik, amit Cuevas egymaga nyert meg. Nem értem miért nem játszatják ?t többet, tavaly pl. szintén hozott egy meccset Trinidad ellen.

2004-ben a Copán megverték a brazilokat, én nagyban vártam a seggnyaló kommentárorokat, hogy kicsit dícsérjék a fiúkat, mert a meccs el?tt a stúdióban minden tipp sima brazil gy?zelmet jósolt. És mi volt meccs után? "Áááá a brazilok nem is akartak nyerni, ?k inkább Mexikóval játszanak majd mint Uruguayjal stb. " Ennyit róluk. Evil or Very Mad

A tavalyi VB-n kiakartam menni egy meccsükre, de senki nem vállalta be a túrát.
Ha ezt egy éve beszéljük, más lett volna a helyzet nem? Jó lenne egy igazi asuncioni hinchával beszélni.

Gamarra érdekes volt amúgy, mert sem az Atleticóba sem az Interbe nem tudta igazán bejátszani magát, a válogatottban viszont nem tudott hibázni. A 98-as VB-n például bels? véd? létére nem szabálytalankodott az egész mundiálon egyszer sem!

A kolumbiai-argentín ellentétr?l nem tudtam, de lehet, hogy ez a 94-es VB selejtez? egyik eredménye óta tart? Akkor Buenos Airesben Kolumbia 5-0 -ra verte a gauchokat és így Maradonáéknak pótselejtez?t kellett játszaniuk az Ausztrálokkal. Nem lehet, hogy ez a büntetés azóta is? Akkor a kolumbiai rádió napokig az Evita musical Don't cry for me Argentina cím? számát játszotta baszogatásképpen. Smile
Vissza az elejére
trifon
Site Admin

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 02, 2007 9:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi történt a bb oldallal?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 02, 2007 8:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon komoly videó!!
Vissza az elejére
verest
Vendég

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 02, 2007 8:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs az el?z? hozzászóló én voltam.
Vissza az elejére
samsung

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 01, 2007 8:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.youtube.com/watch?v=7hsKTt5Fe_A&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=7hsKTt5Fe_A&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=tw7SXnCtGY8

Ezt köszönjük meg az olaszoknak de akkor is maradjunk lilák békéscsabaiak.HAJRÁ LILÁKKKKK
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 01, 2007 2:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Komolyak ezek a videók! Very Happy
Vissza az elejére
Vámi

HozzászólásElküldve: Szomb. Jún. 30, 2007 6:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://youtube.com/watch?v=7hsKTt5Fe_A&mode=related&search=
http://youtube.com/watch?v=RRyRZ4SbY4Q&mode=related&search=
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 29, 2007 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha van sör akkor szerintem bárhol jólérezzük magunkat! Very HappyD
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 29, 2007 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez nem törte össze a lelki világomat, szerintem ett?l függetlenül is jól fogjuk érezni magunkat Laughing

Kenedi írta:
old school írta:
T2, kár hogy nem tudtál jönni tegnap Mobilra, király volt. A MAMF szervezése kicsit amat?r, pl. késve érkezett a sör. De ami kellemes meglepetés volt: nem árultak hamburgert és pizzát, csak lángost Laughing Azt hiszem, jó kis hétvégének nézünk elébe Laughing

A MAMF amat?rségér?l egy kis szösszenet: http://www.tankcsapda.hu/flash/flashindex.htm A piros bet?s részt?l izgalmas! Surprised

Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 29, 2007 9:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt tudom tegnap mondta unokatesóm családi kajálás közben!
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 29, 2007 8:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

T2, kár hogy nem tudtál jönni tegnap Mobilra, király volt. A MAMF szervezése kicsit amat?r, pl. késve érkezett a sör. De ami kellemes meglepetés volt: nem árultak hamburgert és pizzát, csak lángost Laughing Azt hiszem, jó kis hétvégének nézünk elébe Laughing
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 27, 2007 8:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg jóvolt! Igaz csak a második félid?t láttam de tetszett!
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 27, 2007 3:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

:DDDD
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 27, 2007 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ki mondta, hogy nem jó? Ne kötözködj csak mert érett lettél Razz Legalábbis papíron Laughing
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 27, 2007 9:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó a szavazás! Very Happy
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 27, 2007 8:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örülök a szavazásoknak, jó dolog, de ha lehet, ne kezdjük el gyártani a különböz? topicokat, mert el?bb-utóbb átláthatatlan lesz az egész. Direkt ezért van csak 3 topic. A szavazást meg lehet csinálni a csapat topicjában (gondolom technikailag is megoldható), és úgy is, hogy egy hétig van fent egy kérdés.
samsung

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 26, 2007 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem hagyuk az eggész magyar focit a picsába mert már elkúrtuk.Inkább fektessünk bele mindent a kézibe csináljunk 10-15-ezres stadionokat és próbáljuk meg aztokat megtölteni.A fociba már akkora lemardásunk vank hogy nem sok esélyünk van visszazárkózni az élvonalhoz.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 100, 101, 102  Következő
97 / 102 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.