Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   RegisztrációRegisztráció 

Pontos idő: Vas. Dec. 15, 2019 2:48
Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned | Belépés
EHF Kupa 2009/10
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Fülöp Cs.

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 13, 2009 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A fehérorosz nagykövetség tájékoztatása szerint problémamentesen tudtok vízumot igényelni, az apró bökkenő az, hogy be kell vonni egy fehérorosz utazási irodát, aki igazolja a beutazási feltételek és a szállás meglétét a kinntartozkodás idejére.

Üdv.:

F.Cs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vámi

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 12, 2009 6:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viola írta:
Vámi írta:
Akinek nincs útlevele, az készüljön fel a sorbanállásra! Időpontot leghamarabb 24.-re adnak. Reggel negyed nyolcra vagy délben kell menni, akkor nyitnak!

Nem kell sorbanállni. Rém egyszerű a dolog. Pont azért okmányiroda az okmányiroda, hogy bárhol intézheted az ügyeidet. Ezért is találták ki. Tehát senki ne menjen a csabaiba. Én mindig Békésen, vagy Berényben csináltatok valamit, ha kell. Semmi sor, 2-3 ember előtted és az Ügyfélkapun regisztrálhatsz, és soron kívül behívnak. Mindig jót mosolyogtam, amikor a csabai irodában aprították egymást az emberek. Smile

Valamelyik környékbeli kisváros, ahol van okmányiroda, ideális. Csabára senki ne menjen!

1 órát vártam a sorszámra, utána 5 perc alatt végeztem. 8.30-kor már dolgoztam, ha vidékre megyek, tuti nem érek be 10 előtt. Nekem azért nem mindegy.
Viola

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 11, 2009 9:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vámi írta:
Akinek nincs útlevele, az készüljön fel a sorbanállásra! Időpontot leghamarabb 24.-re adnak. Reggel negyed nyolcra vagy délben kell menni, akkor nyitnak!

Nem kell sorbanállni. Rém egyszerű a dolog. Pont azért okmányiroda az okmányiroda, hogy bárhol intézheted az ügyeidet. Ezért is találták ki. Tehát senki ne menjen a csabaiba. Én mindig Békésen, vagy Berényben csináltatok valamit, ha kell. Semmi sor, 2-3 ember előtted és az Ügyfélkapun regisztrálhatsz, és soron kívül behívnak. Mindig jót mosolyogtam, amikor a csabai irodában aprították egymást az emberek. Smile

Valamelyik környékbeli kisváros, ahol van okmányiroda, ideális. Csabára senki ne menjen!
Vissza az elejére
Fülöp Cs.

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 11, 2009 7:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

javaslom, hogy minél hamarabb vegyétek fel a kapcsolatot a fehérorosz nagykövetséggel a vízumigénylés miatt. Kicsit bonyolultabb az eljárás, mint ahogyan azt gondoltuk, a beutazáshoz minden esetben meghívólevél szükséges. Az alábbi link alatt nagyon hasznos információkat találhattok:
http://www.hungary.belembassy.org/mag/pvv/qa/
Mindenképp hívjátok fel a nagykövetséget a 06-1-214-0553-as telefonszámon, keressétek Nataliát, nagyon segítőkész, a mi ügyünket is ő intézi. Amiben tudunk, segítünk, de mindenképpen beszéljetek Nataliával, mert a meghívólevélnek is van egy speciális formátuma, amit elfogad a nagykövetség.
Amennyiben rendelkezésre állnak az információk, megpróbáljuk megiratni a meghívólevelet a fehérorosz klubbal Számotokra is.

Üdv.:

F.Cs.
Vissza az elejére
Vámi

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 10, 2009 4:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csabi

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 08, 2009 1:51    Hozzászólás témája: minszk Hozzászólás az előzmény idézésével

több mint valószínű, hogy megyek én is Smile bár az útlevél nekem is lejárt, de szerintem hamar megcsinálják. amúgy öt évre 7500, tíz évre 14 ezer tallér.
JackD.

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 07, 2009 3:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aztan meg jol lecsuknak minket embercsempesztert... Cool amugy ha minden osszejon,Szabolcs meg en tuti,hogy megyunk.kosz az infokat!!
Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 07, 2009 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csináltass, még bőven időben vagy. Vagy ha nem, akkor berakunk a csomagtartóba Smile

everton írta:
én is mehetek veletek? csak nekem nincs útlevelem. az baj?

david

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 07, 2009 9:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

everton írta:

Eléggé. De no para, metroszexuálisok úgyse jöhetnek velünk.... Laughing Laughing Wink
Vissza az elejére
everton

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 07, 2009 8:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
old school

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 07, 2009 8:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Busz fix, péntek reggeli indulás, vasárnap éjjel /legkésőbb hétfő reggel érkezés.
A vízumot együtt csináltatjuk meg és a buszra előleget szedünk majd.

Aug. közepéig, legkésőbb végéig mondja meg mindenki tutira, utána előlegfizetés és vízumeljárás (10 EUR, útlevél, igazolványkép).
JackD.

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 07, 2009 2:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

van mar valami pontos info a turarol???nekem a heten vagy a jovoheten le kell beszelnem a meloba,es pontosan le kell fixalnom,hogy mikor jovok el,es mikor erek vissza.
Vissza az elejére
david

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 04, 2009 2:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meggymag írta:
Hasfogó lehet, hogy nem ártana. Viszont krumpli a szemgyulladásra kötelező!!! Very Happy

ÁÁÁÁÁÁÁÁ az mekkora volt Laughing Laughing Laughing McDonalds-os sültkrumplit. Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 03, 2009 2:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg 1 répát minden napra! Very Happy
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 03, 2009 2:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A krumpli az alaphelyzet! Nem is kérdés! Viszünk egy zsákkal! Very Happy
Meggymag

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 03, 2009 2:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hasfogó lehet, hogy nem ártana. Viszont krumpli a szemgyulladásra kötelező!!! Very Happy
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 03, 2009 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem jobb ha van! Shocked
tsapolo

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 03, 2009 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy A lényeg,hogy van e rá igény,vagy nincs. Nem lenne jó,ha ilyen eset miat valahol órákat kéne várni egy csoportos gyomorrontás miatt. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 03, 2009 6:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az tényleg érdekes helyzet volt akkor volt amikor csucsunak nekiment egy galamb! Very Happy
Bcssupporter

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 02, 2009 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bozó írta:
Teca Big Dick írta:
Ákosnak hasfogóra biztos! Very Happy

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Tíz perce ezen röhögök... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ...amit művelt Velecében/vel is... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ...

Laughing Laughing Laughing A vonat se volt semmi meg a jesolo-i csarnok melletti lépcső...Very Happy De a leghúzósabb az volt, mikor a Szent Márk térre érve egyszercsak eltűnt és ott vártuk a tér sarkán vagy fél óráig, persze nem tudtuk, egyáltalán visszatalál-e, plusz még hívni se tudtuk. Laughing Laughing
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 02, 2009 9:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azaz! Laughing Laughing Laughing Laughing Shocked
Bozó

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 02, 2009 9:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teca Big Dick írta:

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Tíz perce ezen röhögök... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ...amit művelt Velecében/vel is... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ...
Vissza az elejére
Bozó

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 02, 2009 9:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teca Big Dick írta:

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 02, 2009 9:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tsapolo

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 02, 2009 8:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Egy dolog még az eszeme jutott. Én,mint eü-s végig gondoltam,hogy milyen kellemetlen lenne pár nap összezárva néhány hasfájós,gyomorrontott emberrel.Very Happy
Arra gondoltam,hogy összeszednék pár hasznos gyógyszert az útra.(fájdalomcsillapító,görcsoldó,hasfogó,Calcium,valami az alkhol lebontására Very Happy stb stb...) Nem tudom,hogy ezeket a határon nem néznék e illegális drogoknak,vagy valami..Very Happy Nem szeretném,hogy emiatt kelljen magyarázkodni a társaságnak.
Vélemények? Van erre egyeltalán szükség?
Vissza az elejére
mbela

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 02, 2009 4:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mind1 akkor majd lesz valahogy. Smile
Vissza az elejére
Bozó

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 02, 2009 4:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mbela írta:
Szeptember elején, ha beadásra kerül a vízumigénylés akkor az útlevelek mikor kerülnek vissza? Csak induláskor? Mert szeptemberben nekem valószínű kellene majd. Smile

Pontosan még azt se tudjuk, hogy mikor fogjuk leadni a vízumigénylést, de kb 1 hét amire visszakapod.
Vissza az elejére
mbela

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 02, 2009 1:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeptember elején, ha beadásra kerül a vízumigénylés akkor az útlevelek mikor kerülnek vissza? Csak induláskor? Mert szeptemberben nekem valószínű kellene majd. Smile
Vissza az elejére
Teca Big Dick

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 01, 2009 6:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az jólhangzik! Very Happy
gigg(p)s

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 01, 2009 5:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elég öngyilkos projectnek tűnik. A sofőrök sem tudják a végtelenségig nyomni a tachográf miatt. Ezek szerint van egy hosszabb megálló? Lengyelországban elsörözgetnék mondjuk egy félnapot. Cool Cool Cool
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Stormcorner fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
7 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.